T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü

T.C. Sağlık Bakanlığı
Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

1.Bölgesel Sağlık Sempozyumu (SAYED)

Güncelleme Tarihi: 03/12/2019

Trabzon’da 8 Aralık Cumartesi günü düzenlenen "Sağlık Tesislerinde Kaynak Kullanımı ve Tedarik Planlama, Hastanelerde Tıbbi Cihaz, Tedarik Planlama ve Satın alma, Şehir Hastanelerinin İşletilmesi ve Mali Konular, Sağlık Yöneticisi Bakış Acısıyla Kamu Özel Ortaklığı ve Şehir Hastaneleri" konularının işlendiği Bölgesel Sağlık Sempozyumu yapıldı.

Programa, Daire Başkanı Sayın Nebi ŞAHİNLİ, Kamu Hastaneleri Gen. Müd. Yrd. Sayın Selim BENER, Tedarik Yöntemleri ve Satın Alma Dairesi Başkanı Sayın Musa KORKUT, Şehir Hastaneleri Koordinasyon Daire Başkanlığı Birim Sorumlusu Sayın Engin UCAR, Trabzon İl Sağlık Müdürü Dr.Hakan USTA ve İl Sağlık Müdürlüğü yöneticileri yanı sıra saglık tesisi yöneticileri, Eski Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof.Dr. Nihat TOSUN, CCN Ankara Sağlık A.Ş Genel Müdürü Sayın A.Vahap DOĞAN katılım sağladı.

Programda, konularında uzman kişilerin sunum ve aktarımlarının yanı sıra önemli noktalara dikkat çekildi. Sempozyum da söz alan Dr.Usta konuşmasında; İl Sağlık Müdürlüğü olarak Trabzon'da sağlığın daha üst seviyelere gelmesini amaçladıklarını söyledi. Bu amaç doğrultusunda ilin personelinden, hastanelerin fiziki koşullarına kadar her şeyi planlamaları gerektiğini dile getirdi.

Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg