T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü

T.C. Sağlık Bakanlığı
Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

İL BAĞIMLILIKLA MÜCADELE TEKNİK ÇALIŞMA GRUPLARI TOPLANTISI

Güncelleme Tarihi: 03/12/2019

17.07.2019 günü saat 10.00’da Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Numune Kampüsü Toplantı Salonunda üye kurumların katılımıyla İl Bağımlılıkla Mücadele Teknik Çalışma Grupları Toplantısı gerçekleştirilmiştir.

İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr.Köksal HAMZAOĞLU’nun açılış konuşmaları ile başlayan toplantıda, 26 Haziran Uluslararası Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığı ile Mücadele Günü kapsamında yapılan faaliyetler ile tütünle mücadele alanındaki çalışmalar Kurul Sekretaryası olan Müdürlüğümüzce sunulmuştur.

KTÜ Halk Sağlığı Anabilim Dalı Başkanlığı’nda görevli Prof.Dr. Gamze ÇAN tarafından İlimizde internet bağımlılığı ile ilgili yapılan bilimsel çalışmanın sonuçları paylaşılmış ve düzenlenmesi planlanan "Teknoloji Bağımlılığı Çalıştayı" konusunda ana hatların belirlenmesi için üye kurumlarca görüş alışverişinde bulunulmuştur.

İlimizde resmi kurumlar ve sivil toplum kuruluşlarınca yürütülen faaliyetler ile ilgili kurul üyelerince genel bir değerlendirme yapılarak toplantı sonlandırılmıştır.

Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü

  • 1.JPG
  • IMG_3088.JPG
  • IMG_3095.JPG
  • IMG_3102.JPG