Toplum Yararına Program (TYP) Kapsamında Şoför Alım İlanı
18 Ağustos 2021

Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında Müdürlüğümüze bağlı hizmet birimlerinde filyasyon çalışmalarında görev yapmak üzere 30 adet şoför alımı ile ilgili ön başvuru süreci İŞKUR tarafından tamamlanmıştır.

Amacımız, halkımızın sağlığı için gerekli olan filyasyon çalışmalarını daha da etkin hale getirmek olup, yoğun çalışma tempomuza ayak uydurabilecek ve gerçek anlamda katkı sağlayabilecek arkadaşlarla yola devam etmektir.

Bu nedenle, İŞKUR tarafından tarafımıza bildirilen   adaylar şoförlük kabiliyetleri açısından uygulama sınavına tabi tutulacaktır. Uygulama sınavı Covid-19 pandemisi açısından teması en aza indirmek adına gruplar halinde belirlenen saat aralığında yapılacaktır. Adayların sınav grupları ve sınav saatleri aşağıda belirtilmiş olup adayların sınav alanına buna göre gelmeleri gerekmektedir.

Sınav süreci ve sonuçları ile ilgili bilgilendirmeler Müdürlüğümüzün Web sitesinden ve Adaylara ait İŞKUR tarafından Müdürlüğümüze iletilen iletişim numaraları üzerinden yapılacaktır.

 

Sınav Yeri: Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri Yanındaki Yat Limanı Alanı

 

Sınav Grupları ve Saatleri:

  1. Grup 19.08.2021 Perşembe        Saat 09:30 - 13:00
  2. Grup 19.08.2021 Perşembe        Saat 13:30 - 17:00

 

İsim Listeleri:

  1. 1. Grup.xlsx     
  2. 2. Grup.xlsx   

 

Adaylara sınav alanına HES kodu sorgulaması yapıldıktan sonra alınacaktır. Bu nedenle adayların sınav saatinden en az 30 Dakika önce sınav alanında hazır bulunmaları gerekmektedir.